Nabór wniosków na wynajem mieszkań w ramach inwestycji pod nazwą: budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego TBS nr 17 wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ulicy Generała Sowińskiego 20 – 26.

Nabór wniosków na wynajem mieszkań w ramach inwestycji pod nazwą: budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego TBS nr 17 wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ulicy Generała Sowińskiego 20 - 26.

Gmina Miejska Głogów oraz Inwestor Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Głogowie, zawiadamiają, że nabór wniosków na wynajem mieszkań w ramach realizowanej w/w inwestycji będzie prowadzony w dniach:

od 17 sierpnia 2020 r. do dnia 20 sierpnia 2020 r.

Wniosek będzie można złożyć we wskazanym terminie w Ratuszu (Rynek 10) w Biurze Obsługi Mieszkańca- pokój nr 18 (parter) w godzinach pracy Urzędu Miasta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi warunków najmu lokali mieszkalnych – informacje w tym zakresie udziela Inwestor - TBS Sp. z o.o. w Głogowie - telefon 76 833 41 18.

Druk wniosku o zawarcie umowy najmu wraz z załącznikami do pobrania w wersji elektronicznej  TUTAJ oraz z wersji papierowej w godzinach pracy w Biurze Obsługi Mieszkańca w Ratuszu i w TBS Sp. z o.o. w Głogowie przy ulicy Piotra Skargi 8.

Minimalny miesieczny dochod gospodarstwa domowego na dany typ lokalu mieszkalnego oraz maksymalna wysokosc sredniego miesiecznego dochodu gospodarstwa domowego

Uchwala Rady Miejskiej XXVII 213 20 mieszk na Start 25-06-20

wniosek o najem

Zalacznik nr 1

Zalacznik nr 2

Zalacznik nr 3

Zalacznik nr 4

Zalacznik nr 5