Wydarzenia

W piątek 10.11.2023 r. biuro TBS będzie nieczynne

Dnia 10.11.2023 r. (piątek) biuro TBS będzie nieczynne. Zgodnie z zarządzeniem 15/2023 Zarządu TBS Sp. z o.o. w Głogowie, na podstawie art. 130 § 2 Kodeksu pracy, dzień 10 listopada 2023 r. jest dniem wolnym od pracy dla pracowników TBS za święto przypadające w sobotę.
Czytaj więcej

Błędne salda w E-BOK

Informujemy, że z powodu wymiany wersji oprogramowania aplikacji E-BOK mogą występować błędne salda odsetek w naliczeniach czynszu na kontach najemców. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić poprawność działania aplikacji.
Czytaj więcej

Wyniki konkursu na “Najpiękniejszy balkon w TBS Głogów”

Mamy ogromną przyjemność ogłosić wyniki naszego konkursu na "Najpiękniejszy balkon w TBS Głogów" Po długich obradach i analizie nadesłanych zgłoszeń, jury dokonało trudnego wyboru. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Wasza kreatywność i zaangażowanie były niesamowite! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie i pomogli uczynić nasze osiedla jeszcze piękniejszymi. Gratulujemy…
Czytaj więcej

Przegląd elektryczny

Informujemy, iż rozpoczął się 5-letni przegląd instalacji elektrycznej w budynkach TBS. Prosimy o udostępnienie mieszkań do przeglądu pracownikom firmy ALL SERWIS USŁUGI INSTALACYJNE Waldemar Piotrowski. Terminy przeglądów dla konkretnych adresów będą pojawiać się na ogłoszeniach umieszczonych na drzwiach wejściowych do klatek schodowych.
Czytaj więcej