67-200 Głogów, ul. Piotra Skargi 8
+48 76 833 41 18

Wydarzenia

UWAGA AWARIA! TBS Nr 12

Z powodu awarii pompy wodnej w budynku TBS Nr 12 nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody. Usunięcie usterki może potrwać do jutra, do późnych godzin wieczornych. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej

PRZEGLĄDY INSTALACJI ELETRYCZNEJ

Informujemy, że od przyszłego tygodnia rozpoczną się pięcioletnie przeglądy instalacji elektrycznej w mieszkaniach. Firma wykonująca przeglądy to : Instalatorstwo elektryczne. Prosimy o obowiązkowe udostępnianie mieszkań. Ogłoszenia informujące o terminach w/w przeglądów będą zamieszczane na klatkach schodowych.
Czytaj więcej

Ruszyła budowa TBS 16

27 czerwca rozpoczęła się budowa budynku TBS 16 Przedmiotem projektu jest budynek wielorodzinny o 4 kondygnacjach nadziemnych, w tym najwyższej w formie poddasza użytkowego. Budynek wyposażony będzie w 4 klatki schodowe. W każdej z nich dostępnych będzie 8 mieszkań, po 2 na każdej kondygnacji. Zaprojektowano klasyczne rozkładowe mieszkania dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz…
Czytaj więcej

UWAGA AWARIA!

UWAGA AWARIA! W budynku TBS Nr 14 przy ul. H. V Żelaznego, ul. M. Cylejskiej i ul. K. Żagańskich nastąpi przerwa w dostawie wody. Jest ona spowodowana awarią sieci kanalizacyjnej. Usunięcie awarii może potrwać do godz. 15:00. Za utrudnienia przepraszamy.
Czytaj więcej